O mnie

O mnie

Drogi czytelniku,

Jest mi niezmiernie miło gościć Cię na mojej stronie. Nazywam się Marcin Krzanowicz. Jestem wieloletnim profesjonalistą IT, którego praca skupia się wokół szeroko rozumianej infrastruktury serwerowej Microsoft, której fundamentem są usługi katalogowe Active Directory.

Obecnie pracuję jako menedżer IT odpowiedzialny za Infrastrukturę Windows Server w instytucji finansowej wchodzącej w skład WIG-20. Jestem odpowiedzialny za rozwój technologiczny tejże infrastruktury oraz jej prawidłowe funkcjonowanie w codziennej pracy organizacji. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez zespołu profesjonalistów, którymi mam przyjemność zarządzać.

Dzięki temu mam okazję do codziennego obcowania z technologią wykorzystywaną w skali Enterprise, gdzie nie ma miejsca na niedoróbki, półśrodki i zamiatanie problemów pod dywan. Każdy błąd na etapie projektu czy wdrożenia ma swoje namacalne skutki w produkcyjnej eksploatacji. Kilkanaście tysięcy regularnych użytkowników środowiska sprawia, że nierzadko poznajemy granice wydajności systemów i jesteśmy świadkami sytuacji niewystępujących w mikro-wdrożeniach.

Poprzez wieloletnie doświadczenie, niezliczone projekty, wdrożenia, upgrade`y wiem, na które elementy należy zwracać szczególną uwagę, w jaki sposób projektować systemy aby były wydajne, niezawodne, bezpieczne i dostępne 24h/7. Tą wiedzą staram się dzielić z Wami na swoim blogu abyście nie musieli popełniać popularnych błędów czy godzinami wyszukiwać rozwiązań, które ktoś już wcześniej zaaplikował w swoim środowisku.

Jako, że doświadczenie zawsze powinno iść w parze z solidnymi podstawami teoretycznymi, to jestem posiadaczem wielu uznanych certyfikatów takich jak ITIL, Prince2, Change Management, MCSE, MCSA, MCITP, MCTS, MCP oraz solidnego wykształcenia zarówno w zakresie informatyki jak i zarządzania ludźmi.

 

Osoby zainteresowane współpracą zawodową zapraszam do zakładki: „CV” oraz do Kontaktu.

 

Miejsca w sieci, gdzie można mnie znaleźć:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.